Close

Kožešiny na kapuci

Líbí se Vám kožešiny a zvlášť teď velmi moderní kožešiny na kapuci? Máte svoji oblíbenou zimní bundu, které se nechcete vzdát a která vypadá stále pěkně, jen by potřebovala trochu oživit? Koupili jste si novou třeba i značkovou parku, která má na kapuci něco chlupatého, ale nevypadá to vybec dobře? Pokud s tím chcete něco dělat, tak jste na správném místě…

V našem eshopu Špongr.cz si totiž můžete vybrat z velké nabídky luxusních kožešinových lemů, které jsou vyrobeny v České republice z těch nejkvalitnějších kožešin.

Naše kožešinové lemy jsou vyrobené z pravé kožešiny finského mývalovce z kontrolovaných chovů. Tyto kožešiny jsou krásně husté a mají velmi dlouhý vlas kožešiny, na rozdíl od levné kožešiny čínského mývalovce, který se běžně prodává.

Kožešinu na kapuci snadno připevníte na vaši oblíbenou zimní bundu. Jak na to, se dozvíte v našem návodu.

Odepínatelná kožešina na kapuci má několik nesporných výhod – můžete si koupit jednu a střídat ji na vícero bundách. Navíc je kožešina multifunkční a lze ji použít dvěma způsoby – dá se nosit klasicky na kapuci nebo i jako límec přes bundu nebo kabát s otevřenou fazónou (k tomu je kožešina opatřena háčkem na sepnutí). Také můžete střídat několik kožešin různých kožešin na jedné bundě, protože všechny lemy od nás mají stejné rozteče knoflíkových dírek.

Kožešiny na kapuci u nás najdete v různých délkách – ty krátké se hodí na dětské bundy a malé kapuce. Ty dlouhé potom na extra velké kapuce, nebo na pánské bundy. Pokud nenajdete, to co hledáte, nezoufejte – cokoliv vám vyrobíme na zakázku dle vašeho přání.

Zde je malá ukázka našich kožešin na kapuci: